Łożysko Mcpersona???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Janusz
    Rider
    S_OCP Member
    • 2007
    • 598

    Łożysko Mcpersona???

    Witam

    Chciałbym aby ktoś pomógł. Sprawa dotyczy sprzęgła w VW Passat B6 z 2005 roku.
    Pedał sprzęgła utkwił w podłodze. Była wymieniona pompka od sprzęgła ale to dało efekt tylko na parę dni.

    Proszę o pomoc. Co może być problemem???

    Pozdr
    Sylwek
  • wolt77
    Drive
    • 2006
    • 77

    #2
    Łożysko Mcpersona???

    Witam, wczoraj jadąc do pracy skręcając w prawo z Pragi na most Poniatowskiego, w momencie przejeżdżania przez tory tramwajowe coś mi strzeliło z przodu po prawej stronie. W pierwszym momencie myślałem, że szyba przednia poszła się d...mać. Przejechałem kilka kilometrów, postawiłem samochód na parkingu, obejrzałem szyby i wszystko OK. W drodze powrotnej jadąc trasą Toruńską w stronę Marek na wysokości Carrefoura zwolniłem przed dziurami (20-30km/h), skręcając w lewo to samo, co rano. Pojedynczy strzał i cisza, do samego domu spokój. Czy może być to łożysko mcpersona? Już latem przy manewrach parkingowych dało się słyszeć pojedyncze ciche puknięcie z przodu po prawej. Czy łożysko może tak głośno strzelać?

    Komentarz

    • ahmed799
      RS
      • 2009
      • 6871
      • Ford

      #3
      wolt77, moze głośno strzelać przy skrętach, mialem u mnie podobnie. Wymieniłem z obu stron razem z poduszkami. Koszt to 38 zł na strone tj poduszka i łożysko. Częsci kupione w sklepie skody.

      филип
      Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

      Komentarz

      Pracuję...